Архив рубрики: новини

РОБОТА

У зв'язку зі збільшенням робочих місць, проводить набір чоловіків віком 20-55 років на посаду ОХОРОННИК І СТАРШИЙ ЗМІНИ . Графік : денні , нічні , 1/2 ( по Черкасам , з/п 1000-1700грн . ), Вахта (14/14 , 20/20 , з/п 2500-5000грн . ) . Частковим харчуванням забезпечуємо , доставка та проживання за рахунок роботодавця. Своєчасна з/п. Офіційне працевлаштування . Діє система кар'єрного росту та преміювання.
067-470-86-07 , 063-158-00-07

Звіт роботи Пульту ценралізованого спостереження за 2014 рік

У 2014 році завдяки плідній на надійній роботі колективу ПЦС групи компаній охорони КОМПЛЕКСНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ було здійснено:

- близько 500 виїздів на об’єкти

- затримано 14 осіб (потенційних правопорушників)

- 34 рази попереджено здійснення протиправних дій на об’єктах

Крім того, операторами ПЦС щодня при кожному знятті об’єкту з- під охорони та ставлення об’єкту на охорону проводиться перевірка об’єкту шляхом відзвонів відповідальним особам Замовника на об’єкті. 

Завдяки надійній роботі компанії, під пультову охорону в 2014 р. взято 14 нових об’єктів.

Група компаній охорони КОМПЛЕКСНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ запрошуємо до співпраці монтажні, інженерні компанії та будівельні підприємства.

Група компаній охорони КОМПЛЕКСНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ запрошуємо до співпраці монтажні, інженерні компанії та будівельні підприємства. Група компаній охорони спеціалізується на наданні повного комплексу послуг охорони об’єктів різної категорії складності та створенню сучасних систем технічної та фізичної безпеки.

 

Усі напрямки діяльності компаній ліцензовані.

 

Послуги компанії:

1. Пультова охорона квартир

2. Пультова охорона малих архітектурних форм

3. Пультова охорона офісів, магазинів

4. Пультова охорона приватних будинків.

5. Тривожна кнопка

6. Проектування, монтаж і сервісне обслуговування систем охоронної сигналізації

7. Проектування, монтаж і сервісне обслуговування систем пожежної сигналізації

8. Підключення охоронюваних об’єктів на пульт пожежного спостереження.

 

Якщо ваша компанія здійснює будівельну діяльність або виробляє капітальний ремонт (офісів, оздоблення приміщень, будівництво будинків, будівництво котеджів, реконструкція будівель і т.д.) де необхідні системи пожежної та техногенної безпеки, але ви не маєте ліцензії на здійснення проектування та виконання робіт протипожежного призначення, то ми пропонуємо співпрацю для спільних проектів.

 

У компанії відпрацьована гнучка система знижок, а також програма бонусів і винагород для монтажних і будівельних організацій.

 

Контактна інформація за телефоном (067) 999-06-13