Фізична охорона всіх форм власності

Фізична охорона всіх форм власності

Фізична охорона об’єктів являє собою складний комплекс охоронних заходів, спрямованих на захист від протиправного посягання, проникнень, нападів, припинення виробничих аварій, пожеж, підтримки соціального порядку на підприємствах, посягання на встановлений порядок, власність, особистість.

Ефективною вважається та охорона, яка не дає знайти лазівку в режимі безпеки та запобігає злочинним діянням на самих ранніх їх стадіях.

Завдання служби охорони об’єктів, з одного боку, своїм виглядом, екіпіруванням, озброєнням призвести демонстрацію своєї сили і рішучості щодо захисту власності, з іншого боку, своєчасно виявити ознаки підготовлюваного злочину і грамотно нейтралізувати його всіма наявними силами і засобами.

Виконання заходів по охороні об’єктів здійснюється шляхом несення служби інспекторами охорони, начальником служби охорони, охоронниками згідно табелю поста і спільно (замовник, виконавець) розробленої інструкції по несенню служби.

На об’єктах, що охороняються, на посади охоронників (начальників змін, начальників відділів охорони) призначаються особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам, встановленим ліцензійними умовами до персоналу охорони та проходять повне медичне обстеження і спеціальну перевірку органами МВС України.

На посту охоронник групи компаній охорони «Комплексні системи безпеки» одягнений в:

-         форму встановленого зразка «Титан», «Камуфляж» з шевронами групи компаній охорони «Комплексні системи безпеки»;

-         берци;

-         бронежилет (за необхідності).

При собі має:

-         гумовий кийок;

-         газовий балончик «Терен – 4»;

-         радіостанцію «Midland»;

-         мобільний телефон;

-         ліхтар;

-         газову зброю та наручники (за необхідності).

У разі виникнення надзвичайної події (спроби проникнення), за необхідності, чергова охорона у будь який момент посилюється групами швидкого реагування для локалізації проблеми. Група мобільного підрозділу, що складається із 27 екіпажів, в кожному з яких – 2 охоронника, які пройшли відповідну перевірку та підготовку в спеціалізованому закладі навчання, споряджені спецзасобами охорони. Автомобілі обладнані GPS – навігаторами, камерами спостереження та автомобільними радіостанціями «Kenwood».

На даний час мобільний підрозділ групи компаній охорони «Комплексні системи безпеки» укомплектований 27 автомобілями, а саме:

-         TOYOTA HIACE – 1 од.

-         VOLKSWAGEN T5,LT-35 – 3 од.

-         Daewoo Sens9 од.

-         НИВА Шевроле -9 од.

-         ВАЗ-2109 – 3 од.

-         ВАЗ-2106 – 1 од.

-         ЗАЗ-1103 – 1 од.

Автопарк та спецзасоби охорони постійно оновлюються.

Надання охоронних послуг здійснюється на підставі укладених договорів на охорону об’єктів, відповідно до яких охоронна компанія бере на себе матеріальну відповідальність за збитки спричинені Замовнику у період дії охорони.

Для додаткових гарантій виконання своїх зобов’язань по договору, група компаній охорони «Комплексні системи безпеки» співпрацює з низкою страхових компаній та страхує виконання своїх зобов’язань перед третіми особами. Надання послуг охорони здійснюється на підставі Ліцензії з охорони власності та громадян.

Охорона об’єктів за допомогою фізичної охорони досягається шляхом:

 1. Контролю доступу на об’єкт або окремі приміщення з обмеженим доступом.
 2. Контролю в’їзду — виїзду автотранспорту з перевіркою документів.
 3. Контролю внесення (винесення) з об’єкту матеріальних цінностей.
 4. Відеоконтролю за обстановкою на об’єкті.
 5. Контролю за пожежною і охоронною сигналізацією, за системою контролю доступу.
 6. Патрулювання території об’єкту, що передбачає:
 7. Забезпечення захисту об’єкту від проникнення сторонніх осіб нелегальним  способом.
 8. Збереження товарно-матеріальних цінностей.
 9. Запобігання протиправним діям, крадіжкам, розкраданням, нанесенню збитку.
 10. Охорони об’єктів та контролю персоналу Замовника за допомогою мобільних груп реагування.
 11. Безпека персоналу і відвідувачів тощо.

Група компаній охорони «Комплексні системи безпеки» гарантує:

 1. Надійну охорону і високий рівень якості надання послуг фізичної охорони;
 2. Матеріальну відповідальність за завдані збитки підприємству (матеріальні цінності) у разі некомпетентних дій охоронців.