Фізична охорона сільськогосподарських підприємств

Фізична охорона сільськогосподарських підприємств

На базі підприємств групи компаній охорони створено мобільні групи реагування. Група мобільного підрозділу, що складається із 27- екіпажів, в кожному з яких 2 охоронника, які пройшли відповідну перевірку та підготовку в спеціалізованому закладі навчання, споряджені спецзасобами охорони. Автомобілі обладнані GPS – навігаторами та камерами спостереження.

На даний час мобільний підрозділ групи компаній охорони «Комплексні системи безпеки» укомплектований 27 автомобілями, а саме:

-         TOYOTA HIACE – 1 од.

-         VOLKSWAGEN T5,LT-35 – 3 од.

-         Daewoo Sens9 од.

-         НИВА Шевроле -9 од.

-         ВАЗ-2109 – 3 од.

-         ВАЗ-2106 – 1 од.

-         ЗАЗ-1103 – 1 од.

Автопарк та спецзасоби охорони постійно оновлюються.

Мобільні групи реагування знаходяться в режимі цілодобового чергування та готові за першим сигналом здійснювати заходи по охороні та контролю за об’єктами охорони.

Одним із основних завдань груп мобільного реагування є здійснення охорони територій з великою протяжністю, тобто територій, які неможливо по всьому периметру обладнати надійною огорожею та виставити стаціонарні пости.

Матеріально-технічна база підрозділу дозволяє виконувати завдання по охороні територій в різні пори року. Транспорт маркований охоронною символікою. Координацію роботи автопатрулів і відстеження їх переміщення здійснює цілодобовий диспетчерський центр.

Охорона об’єктів за допомогою мобільних груп реагування дозволяє забезпечити:

  • охорону агрокомплексів;
  • охорону заповідників;
  • охорону посівних на всіх етапах;
  • охорона сільськогосподарських угідь;
  • охорона лісництв тощо.